sesja intymna we Wrocławiu

Pytacie mnie często co kryje się pod znaczeniem sesji intymnej. Jak wygląda, jak przebiega. Określenie samo w sobie jest mniej ważne. Możemy taką sesję nazwać sesją sensualną lub miłosną. Sesją dla pary.
Taka sesja zdjęciowa to sesja, w której pokazuję Waszą bliskość, czułość. Intymność, która jest między Wami. Czasami jest bardziej sensualnie, a czasami bardziej zmysłowo i odważnie. Czasami jesteście bardziej ubrani, a czasami bardziej rozebrani. To Wy decydujecie, określacie granice.
Podczas sesji jest sporo czasu dla Was. Muzyka którą lubicie, przestrzeń na rozmowy, wino. Czasami również zamawiamy jedzenie. Wszystko odbywa się bez pośpiechu. Staram się stworzyć Wam takie warunki, byście czuli się jak najbardziej komfortowo. Byście czuli się swobodnie. By sesja była też fantastyczną przygodą. By był to dobrze spędzony czas.
Fotografuję Was w mieszkaniu lub w apartamencie, który wynajmujecie.

Zdjęcia które zobaczycie poniżej, są bardziej odważne. Ale jest w tym wszystkim smak, gra światłem, zmysłowość. Jest też element niedopowiedzenia… a może zaskoczenia (?).

Smacznego!


2 Comments

Komentarze

Twj adres email nie bdzie publikowany