wesele w Mieszko i Jagienka | A & K

Agata napisała do mnie wiele lat temu w sprawie oferty ślubnej. Pierwszy raz w roku 2014! Terminy ślubu się zmieniały, pomysły, ale jedno było stałe – partner i fotograf ;)

W końcu spotkałyśmy się i to był jeden z tych ślubów, o których się nie zapomina. Powodów było kilka, ale ten najważniejszy to Panna Młoda :) Dziewczyna rakieta! Cudowna, energetyczna, bardzo emocjonalna. Piękna Agata! To był zdecydowanie Jej dzień!

Wzruszona jestem, wspominając ten październikowy czas. Agata i jej bliscy przyjęli mnie jak siostrę, przyjaciółkę. Obdarzyli mnie dużym zaufaniem. Czułam się wyjątkowo i bardzo swobodnie. Praca w takiej atmosferze to marzenie każdego fotografa. Do tego jedno z moich ulubionych miejsc na przyjęcie weselne – Mieszko i Jagienka, niedaleko Wrocławia. Niepowtarzalna atmosfera, zieleń, leśne zapachy. We współpracy towarzyszyła mi też bardzo zdolna Aleksandra Głuch – świetna wizażystka. Pomagał mi również mąż, niezastąpiony pomocnik :) Nie będę się dalej rozpisywać, zjedźcie niżej, musicie to zobaczyć :)

Ślub: Kapliczka w Sulistrowiczkach
Wesele: Mieszko i Jagienka
Kwiaty i dekoracje: Decoki

Komentarze

Twj adres email nie bdzie publikowany