ślub cywilny Natalia & RafałNatalia & Rafał

reportaż ślubny

Nasz wyjątkowy dzień w życiu oprawiliśmy nieszablonową datą trzynastego marca tego roku. Obecność Eweliny, jako fotografa, doskonale wkomponowała się w niemalże intymne tło naszego ślubu, który zdecydowaliśmy się wziąć tylko we dwoje. Współpraca z Eweliną, stanowi nie tylko o estetyce takiego wydarzenia pod względem fotografii jako sztuki tworzenia. To również kreowanie wokół Państwa Młodych niezwykłej atmosfery pełnej ciepła, zrozumienia oraz wsparcia. Praca, jaką Ewelina włożyła w nasz ślub nie opierała się tylko na fotografowaniu tego wydarzenia. Ewelina, jako wspaniała osoba, była dla nas pełnym oparciem w tak kluczowych elementach, jak tworzenie zespołu osób pracujących nad wizerunkiem Panny Młodej.

Wspólne ustalanie detali podczas fotografowania przygotowań ślubnych, takich jak dyskretna pomoc w doborze biżuterii czy ułożeniu fryzury były bardzo miłym zaskoczeniem, które zaakcentowało obecność Eweliny. Dla nas Ewelina to nie tylko wspaniały fotograf, ale i konsultantka ślubna, która udziela szczerych, życzliwych rad i bardzo nam tym pomaga, chociaż to wcale nie jest jej obowiązkiem. Ewelina po prostu kocha, to co robi. Wszelkie cenne rady Eweliny, jak dobór florystki, wizażystki były dla nas wyrazem niesamowitego zaangażowania Eweliny w nasz ślub. Z Eweliną można skonsultować całą stylizację Panny Młodej, ustalić miejsce pod przyjęcie weselne, a nawet miejsce, w którym będzie się odbywała ceremonia. Chcielibyśmy podkreślić, że to naprawdę rzadko się zdarza i nie chcemy tego ukrywać. Podczas przygotowań czuliśmy się oboje tak, że Ewelina jest nie tylko naszym fotografem, ale i współorganizatorem naszego ślubu, dlatego składamy tutaj ogromne podziękowania za wszelkie konsultacje ślubne, które pozwoliły nam poczuć się pewniej, a także zaoszczędziły nam tak cenny wtedy czas.

Myśląc jako narzeczeni o ślubie poszukiwaliśmy Kogoś, Kto będzie takim artystą, który zatrzymuje na swych obrazach uczucia. Taka jest właśnie Ewelina. To fotograf, który pracuje z subtelnym, zastanym światłem, oddając naturalne piękno ujęć. Fotografie Eweliny oddały klimat stylizacji ślubnej przywołującej elegancję lat 50 minionego wieku. Nigdy nie widzieliśmy tak pięknych kadrów, szczególnie w tak bliskich nam w zdjęciach portretowych. Ewelina ukazała na swych pracach prawdziwość przeżywania chwil, w pełnej palecie uczuć dzielonych między kobietą a mężczyzną. Cały reportaż ślubny to twórcza kompozycja pełna pasji. Dziękując za wszystko, chcemy, by jeszcze wiele naszych niepowtarzalnych chwil w życiu zostało uchwyconych przez takiego fotografa, jakim jest Ewelina, która pracuje po prostu sercem.

Natalia i Rafał

[Powrót]