reportaż ślubny Monika & AlexMonika & Alex

reportaż ślubny

Z Eweliną poznaliśmy się na naszej sesji narzeczeńskiej rok przed Ślubem. Już wtedy mieliśmy pewność że nie mogliśmy trafić lepiej. Odwiedziliśmy wiele stron internetowych oraz przejrzeliśmy setki zdjęć, ale to właśnie zdjęcia Eweliny zrobiły na nas największe wrażenie. Wymieniłyśmy naprawdę masę maili przed pierwszym spotkaniem. I nie tylko w sprawie naszych zdjęć! Organizacja własnego Ślubu na odległość to naprawdę nie jest prosta sprawa. Ewelina współpracuje z najlepszymi profesjonalistami, dzięki czemu wybór wizażystki, stylistki itd.. był łatwiejszy niż myślałam. Ewelina potrafi doradzić w każdej sprawie i za to również jestem jej bardzo wdzięczna.

Jeśli chodzi o zdjęcia to myślę ze nie trzeba dużo pisać, wystarczy zajrzeć do galerii… Ewelina uchwyciła te najpiękniejsze oraz emocjonujące momenty z naszego dnia, dzięki temu za każdym razem jak oglądamy zdjęcia możemy przeżywać te chwile od nowa z równie wielkimi emocjami. Reportaż z naszego Ślubu jest przede wszystkim naturalny. Zdjęcia wyrażają emocje i oddają ten magiczny nastrój minionych chwil. Ewelina to przesympatyczna profesjonalistka pracująca niezauważalnie. Naprawdę nie wiem kiedy zrobiła nam te wszystkie cudne zdjęcia z wesela.

Ewelina… dziękujemy Ci jeszcze raz za tak pięknie uwiecznione chwile, zaangażowanie oraz wszystkie porady przedślubne :) Kto wie czy niedługo spotkamy się jeszcze na kolejnej sesji! Pozdrawiamy i polecamy wszystkim przyszłym parom Młodym (i nie tylko) :) !

[Powrót]