sesja małżeńska Wrocław| Ania & PawełAnia i Paweł

reportaż ślubny

Niezmiernie trudno jest wyrazić w jakichkolwiek słowach wdzięczność, jaką jesteśmy winni Ewelinie za pracę wykonaną przy przygotowaniu zdjęć naszego ślubu. Oglądane wielokrotnie zdjęcia to nie tylko wspomnienie, choć ulotnych, to niezwykłych dla nas chwil. Każde spojrzenie w album powoduje na zmianę radość, wzruszenie, śmiech i łzy, zdumienie i zaskoczenie. Ogromny podziw dla jej nieprawdopodobnej umiejętności uchwycenia najcenniejszych i najpiękniejszych momentów. Ogromna wdzięczność że jej obiektyw był wszędzie tam, gdzie być w danej chwili powinien. Zdjęcia Eweliny mówią dużo więcej niż można byłoby się spodziewać. Bogactwo unikalnych smaczków i detali – raz jest to spojrzenie lub mina, innym razem odbicie w tle, uroniona łezka lub uśmiech – wszystko okraszone wyjątkowymi barwami lub odcieniami czerni i bieli. Ewelina nie tylko patrzy i wciska spust migawki, Ona patrzy i WIDZI. Do pracy podchodzi z pasją i zainteresowaniem. Okazuje wyrozumiałość, czasem coś podpowie, mimo wszystko ceni naturalność i swobodę. Wszystko to stanowi o jej wyjątkowym talencie.

Ewelina jest profesjonalistką w każdym calu. Mało tego – dała poznać się jako fantastyczna, wyjątkowo przyjazna i ciepła osoba. Swoim podejściem sprawiła, że w jej obiektywie czuliśmy się naprawdę naturalnie. Wzajemna nić zaufania i porozumienia przyniosła cudowne efekty. Nigdy nie mieliśmy tak pięknych zdjęć!

Wisienką na torcie okazały się przygotowane dla nas i naszych Rodziców albumy. Starannie wyselekcjonowane i wykadrowane zdjęcia prezentujące wszystkie najważniejsze chwile tego dnia w doskonałej, niezwykle eleganckiej oprawie – każda strona albumu to głośne WOW!

Reportaż ślubny w wykonaniu Eweliny okazał się być kompletną, unikalną, niezwykle barwną i cenną pamiątką. Mało tego, to prawdopodobnie najlepszy prezent jaki moglibyśmy sobie wymarzyć. W takiej kategorii bez wątpienia traktujemy możliwość współpracy z Eweliną. Jej praca warta jest absolutnie każdej złotówki. Nie wyobrażamy sobie nikogo innego w roli fotografa w każdym kolejnym wydarzeniu naszego wspólnego życia. Jesteśmy szczęśliwi, że dokonaliśmy tak trafnego wyboru.

DZIĘKUJEMY!

[Powrót]