plener ślubny Agata & MichałAgata & Michał

reportaż ślubny

Czułam to. Po prostu to czułam. Strona internetowa Eweliny, była pierwszą i ostatnią stroną, którą otworzyłam poszukując fotografa na nasz ślub. Wystarczyło tylko kilka zdjęć, jedna wiadomość i wiedziałam, że to jest fotograf o którym marzyłam. Zaangażowanie, zaufanie, pełen profesjonalizm, a zarazem cudowna osoba, która zawsze pomoże, udzieli wskazówek będąc zagubionym w tym natłoku informacji ślubnych. Uspokoi dwa dni przed ślubem, że wszystko na pewno będzie dobrze. Od razu widać, że swoją pracę traktuje jako pasję, spełnia się w tym znakomicie. Najważniejsze jest to, że potrafi uchwycić emocje. A przecież chyba w fotografii (przede wszystkim ślubnej) o to chodzi.

Kochana Ewelinko,
na pewno już wiele razy słyszałaś, same cudowne słowa na temat Twojej pracy oraz Twojej osoby. Tak samo będzie i tym razem. Dziękujemy Ci z całego serducha, za to że byłaś z nami w ten cudowny dzień. Za emocje, które uchwyciłaś perfekcyjnie. Dzięki temu oglądając zdjęcia, możemy przeżywać wszystko od nowa. Za serducho, które włożyłaś w każdy element Twojej pracy. Dziękujemy jeszcze raz.

A przede wszystkim serdecznie polecam wszystkim, bo każdemu zależy na emocjach. A Ewelina, jako jedyna potrafi je uchwycić perfekcyjnie.

To było nasze pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie ;) :*

Pozdrawiamy
A&M

[Powrót]