Aggy & Al czyli NAJPIĘKNIEJSZY POLSKI ŚLUB

……

Pod koniec roku 2013, Bridelle czyli najbardziej poczytny blog o tematyce ślubnej, zorganizował plebiscyt na NAJPIĘKNIEJSZY POLSKI ŚLUB.

Ślub Agnieszki i Alasdaira głosami czytelników zajął I miejsce, oraz otrzymał tytuł „Najbardziej radosny ślub roku” przyznany przez redakcję portalu Bridelle. Redakcja o tym ślubie napisała tak:

„Cudowny ślub będący połączeniem kultur i tradycji. Pierwszy taki chyba na naszym blogu! Akcenty przynależne do obu kultur z których wywodzą się Nowożeńcy zostały zjawiskowo pokazane i stanowią ogromną siłę tego ślubu. Ja jestem urzeczona! Mam nadzieję, że Wy również będziecie. Wystarczy zresztą spojrzeć na Pannę Młodą! Agnieszka w zjawiskowej sukni z czerwonym wiązaniem i obłędnym haftem przywodzącym na myśl polskie, góralskie stroje. Bukiet prostych polnych i ogrodowych kwiatów i gotowe! Prześliczna, cudownie uśmiechnięta Panna Młoda podbiła moje serce! Al i jego drużbowie w tradycyjnych szkockich kiltach prezentowali się oszałamiająco! Pełni radości, poczucia humoru, dystansu! Uwielbiam takie śluby! Ten odbył się zresztą w przepięknym miejscu – Zamku Topacz. Uroczystość zaślubin w plenerze to jest to! Przepiękny obiekt został starannie zaaranżowany wewnątrz – ozdobiono go polnymi kwiatami, a goście szukali swoich miejsc przy stołach na pomysłowym planie rozsadzenia gości wykonanym na mapie Europy. Cudny tort ze wspinaczką marcepanowych figurek na sam szczyt i szampańska zabawa dwóch rodzin do białego rana! Niesamowita energia płynie od tej Pary! Ogromna w tym zasługa również Eweliny, która przepięknie, z humorem, ale i nostalgią pokazała ślub tej niezwykłej Pary!”

Kto nie widział jeszcze tego ślubu, odsyłam na stronę Bridelle:

fotografia-slubna-najpiekniejszy-slub-ewelina-gierszewska2